Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pertynst/domains/pertyn.com/public_html/wp-content/themes/vlogger/functions.php on line 978

Volvo V60 2019

Avatar Maciek Pertynski | 10/08/2018 649 Views 0 Likes 5 On 1 Rating

649 Views 5 On 1 Rating Rate it

No! To coś dla mnie!

Pierwszy raz od bardzo dawna chciałbym mieć auto klasy średniej premium w nadwoziu kombi. To volvo ma niemal (NIEMAL!) wszystkie cechy, jakie chciałbym w sakim samochodzie mieć. Jest piękne, świetnie wykonane, wnętrze ma ze znakomitych materiałów, ergonomia bliska doskonałości, wspaniale się prowadzi – tyleż komfortowo, co sportowo, i to bez najmniejszego zadęcia czy wysiłku… No dobrze, wolałbym, gdyby miało takie fotele, jak Volvo montowało w swych autach jeszcze 10 lat temu. Niechby słabiej podpierały boki w skrętach, ale za to jakież były luksusowe! Aha, gdyby ktoś koniecznie chciał jechać ze mną z tyłu, to kanapa nie należy do najlepszych, jakie znam. Ale to nie mój problem :)

Dotychczas – od 3 lat mniej więcej – uważałem, że po raz pierwszy od czasów E39 doskonałe auto kombi klasy premium zrobił Mercedes w postaci klasy C. I wciąż – jak widzieliście we wtorek – samochód ten uważam za znakomity. Ale Volvo niniejszym pokonało Niemców na ich własnym polu. I mówię to jako zdeklarowany przeciwnik ekranowo-dotykowego sterowania pokładowymi funkcjami, co w Volvo jest jedynym sposobem na ich regulację.

V60 AD 2018 niniejszym ogłaszam swoim faworytem.

Volvo V60 2018 cennik


649 Views 5 On 1 Rating Rate it