Toyota RAV4 2019

Avatar Maciek Pertynski | 30/11/2018 1369 Views 0 Likes 4.5 On 2 Ratings

1369 Views 4.5 On 2 Ratings Rate it

&feature=youtu.be

Porządny kawał żelaza!

 

Tym razem krótko, a treściwie: o designie nie rozmawiam, bo ma tyle samo hejterów, co wielbicieli (mnie się akurat podoba „bojowość” nowego modelu), za to jako samochód sam w sobie, SUV Toyoty – bezdyskusyjny lider w swojej klasie – zyskał mnóstwo. Po pierwsze, jest wreszcie świetnie wykończony, naprawdę dobrymi materiałami i z pietyzmem. Po drugie, jest wyważony w sensie użyteczności: przestronność dotyczy teraz wszystkich oraz bagażu. Po trzecie wreszcie, pod maską wylądował ten sam zespół hybrydowy, co w Lexusie ES, Toyocie Camry i Toyocie Avalon: 220-konny, zrywny, przekonstruowany tak, by nie wyć, a przyspieszać – a przy tym oszczędny.

A ponieważ także układy jezdny, kierowniczy i hamulcowy znacząco usprawniono i dopracowano, mamy do czynienia z dynamicznym, bardzo sprawnym i przyjemnym w prowadzeniu samochodem.

I o to chodziło: RAV4 jest teraz gotów podbić zupełnie nowych klientów – pomijając tych, którzy nie kupią Lexusa NX, bo RAV4 da im więcej wszystkiego. No dobrze, poza prestiżem. Ale za znacząco niższą cenę.

previous arrow
next arrow

Slider

 


1369 Views 4.5 On 2 Ratings Rate it