Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pertynst/domains/pertyn.com/public_html/wp-content/themes/vlogger/functions.php on line 978

Opel Astra 1.4 Turbo 125

Avatar Maciek Pertynski | 30/07/2017 340 Views 0 Likes 0 Ratings

340 Views 0 Ratings Rate it

Kawał porządnego auta. Po prostu

Nic dodać, nic ująć. Owszem, Ford Focus lepiej resoruje, VW Golf jest lepiej wykończony, Koreańczycy dają lepsze gwarancje, a wszyscy oni dają lepsze układy przełączania biegów, ale wciąż: Astra to bardzo dobry, solidny samochód o niezwykle przestronnym wnętrzu, pięknej stylistyce nadwozia i kokpitu i – w tym przypadku – mający silnik, który jak mało która jednostka napędowa w Europie zasługuje na miano optymalnego.

No i czegóż więcej chcieć od auta? Może nieco emocji? Fakt, Astra nie jest pojazdem porywającym. Ale jeśli nie mamy takich wymagań wobec samochodu rodzinnego w rozsądnej cenie i rozsądnej mocy, to ten Ople jest idealny. Fakt, że przydałoby się nieco lepsze dopieszczenie szczegółów, jak te uwierające w poduszki dłoni przełączniki głośności czy jak goły plastik nie tylko w schowkach drzwiowych, ale i w głównym schowku przed pasażerem. Ale to już wszystko! Bardzo dobry wybór. W dodatku jeden z najładniejszych w klasie!

Opel Astra cennik


340 Views 0 Ratings Rate it