Dacia Sandero Stepway 0.9 TCe 90

Avatar Maciek Pertynski | 05/02/2020 107 Views 0 Likes 0 Ratings

107 Views 0 Ratings Rate it

https://youtu.be/3Jjq-YXikCk

Ma zadanie i je spełnia

To nie jest auto dla estetów, pięknoduchów, ludzi chcących przyjechać na wesele czy chrzciny do rodziny i się chwalić autem. Nie, to jest samochód dla pragmatyków, którzy nie chcą wydawać niepotrzebnie pieniędzy i potrzebują po prostu niezawodnego środka transportu za dobrą cenę. I dokładnie tym to auto jest: ma dobrą gwarancję, jest maksymalnie proste technicznie – ale spełnia wszystkie normy zderzeniowe – oferowane jest w świetnej cenie i w wersji Stepway w dodatku bardzo dobrze wygląda. Ponadto jest wygodne, przestronne i… I bez żadnych czarów i cyrków przejdzie każdy przegląd techniczny. Aha, ma sprawne ogrzewanie i szczelne szyby.

A że nie jest szczytem elegancji? Że nie rozpędza się do setki jak Megane RS? Że się nie prowadzi jak Megane RS? Nie kosztuje też tyle, co RS… Jako Stepway, a wiec rywal dla crossoverów B+, jest tańsze o 20 000 (DWADZIEŚCIA TYSIĘCY) od najbliższego konkurenta! I też ma cztery koła, kierownicę i siedzenia. Oraz bagażnik!

Nie, nie zachwyci nikogo z ambicjami. Ale zadowoli każdego, kto chce mieć samochód. Pojazd. Środek transportu. Sprawny, lekki, tani w nabyciu i użytkowaniu.

previous arrow
next arrow

Slider

107 Views 0 Ratings Rate it