Audi A4 2.0 TDI 2016

Avatar Maciek Pertynski | 07/12/2015 57 Views 0 Likes 0 Ratings

57 Views 0 Ratings Rate it

Rozmyślania w korku

No i nadal nie rozumiem, po co komu takie coś jak Apple CarPlay. Za to wiem, po co zrobiono nowe Audi A4. Kiedy rok temu poznałem nowego, aktualnego Passata, powiedziałem od razu, że Audi będzie miało bardzo duży problem. Teraz wiem, że potraktowali to nie jako problem, a wyzwanie. I zrobili samochód po prostu niewyobrażalnie dobry. Tak fantastycznego kokpitu pod względem użytkowym, ergonomicznym, jakościowym i właściwie każdym możliwym innym jeszcze nie było. Mam co prawda nadal duży problem z linią boczną nadwozia, która bardzo przypomina mi stary model Kii Cerato, ale nowe Audi A4 to fantastyczny samochód.

Jak by to najprościej… Choć komfort przestrzenny jest wciąż świetny, Audi A4 nie jest tak przestronne jak Passat, ale to jedyny wyraźny minus na tle tego wzorca w klasie. Poza tym A4 potrafi wszystko to, co Passat, co najmniej równie dobrze – ale jest w dodatku jeszcze szlachetniejsze. Generalnie, kiedy się wsiądzie do tego auta, nie ma już pytań, za co niby o tyle wyższa cena. Jeśli potrzebujesz definicji, co to właściwie jest „premium”, wsiądź tu. Koniec, kropka.

Co istotne, Audi niesamowicie dopracowało system MMI, który jest obecnie równie intuicyjny w obsłudze, jak wzorzec z BMW, iDrive, i niemal równie łatwy.

Pyszności!

IMG_6461


57 Views 0 Ratings Rate it