Mitsubishi Eclipse Cross test w Polsce

Nie zmieniłem zdania…

Nadal uważam, że to samochód dla nie tyle fanów, co fanatyków Mitsubishi. Nie, nie jest zły. Ale ma naprawdę sporo wad, a wszyscy ci, którzy oskarżają marki z Grupy VW czy PSA o zachłanność i absurdalne wycenianie aut, powinni dobrze się przyjrzeć temu cennikowi…

cennik_mitsubishi_eclipse_cross

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

7 komentarzy

 • Maciek, teza w punkt – samochód raczej dla opętanych fundamentalistów spod znaku trzech diamentów. Średniowiecze w środku przekreśla jakikolwiek związek cennika z rzeczywistością. Zmierzch legendarnej marki powoli staje się faktem jak sama nazwa Eclipse Cross…

  • A wiesz chłopie co prócz motoryzacji (samochoów)ten koncern produkuje??i za jakie rzeczy są odpowiedzialni?? Jak na tworzenie samochodów po łebkach to i tak wychodzi im to zawsze nad zwyczaj świetnie!!! Produkcja samolotów pasażerskich, bojowych myśliwców, czołgów, statków i wiele wiele więcej a teraz wyciąg wnioski :)))

   • Czy się komuś podoba czy nie wnętrze samochodu albo jego nadwozie to jest kwestia gustu, ale w przypadku Eclipse Crossa chodzi o wycenę na naszym rynku – cena nie jest adekwatna do oferty konkurencji – a najlepiej to widać porównując ceny Mitsubishi z pozostałymi markami w Polsce i w innych krajach europejskich.

  • Ile płaci wam Niemiecki auto świat i Vag za sianie nie prawdziwej propagandy na konkurencyjne marki samochodów!!! 😉

  • Nie zgadzam się z określeniem „średniowiecze w środku” – przed premierą bardzo mi się ten samochód podobał i na serio brałem pod uwagę zakup (po opublikowaniu cen w Anglii czy w Niemczech).
   Niestety po premierze w Polsce ochłonąłem, natomiast po zapoznaniu się z cennikami Mitsubishi w Czechach czy Słowacji stwierdziłem że komuś się w głowie poprzewracało (dla formalności u naszych południowych sąsiadów, po doliczeniu akcyzy, jest o ok. 7-8 tys. zł taniej).
   Na zachodzie cenowo Eclipse Cross konkuruje z Qashqaiem, Toyotą CHR czy Seatem Atecą (jest tańsze mimo lepszego wyposażenia), natomiast u nas konkuruje z Mazdą CX-5 czy Volvo XC40 (to są słowa pani z Mitsubishi Poland).
   Jednym słowem auto nie jest złe ale z ceną to „delikatnie” przegięli.

 • who in their right mind would ever want to work for a company that would be owned by another company with such a troubled founders past. By that I mean Walt Disney was a racist he also hated bastard children by that would mean ones born out of wed lock look at Walt Disneys past and his religious preference. Also ABC takes money from ford company whose founder was given a medal by Adolf Hitler if you remember or care to look it up. Also Mitsubishi company used american POWs for slave labor if you have forgotten so ABC just takes money from anyone I guess without a care from where the money originates from and the employees or so called journalist s who apparently do not care where the pay checks origins come from