BMW 6GT

Trzy w jednym

Nie, szampon nie ma z tym nic wspólnego. To po prostu znakomity samochód, jakiego BMW już dawno nie miało (a może nigdy?): prowadzi się jak archetypiczne BMW w tym sensie, że wykonuje polecenia kierowcy natychmiast, spontanicznie i precyzyjnie; wiezie pasażerów w obłędnym luksusie przestrzennym i resorowania (lepiej nix BMW serii 7) i w dodatku jest całkiem praktycznym autem rodzinnym oraz przyjaznym kręgosłupom, nie będąc SUV-em czy vanem lub kombi.

Inna sprawa – i nie jest to wiadomość dobra dla BMW – że to auto jest tak kompletnie pozbawione charakteru, że człowiek zapomina, jak ono wygląda, w chwilę po wyjściu zza kierownicy…

Aha: wciąż nie wiem, dla kogo jest ten samochód. Ale mógłbym nim jeździć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

8 komentarzy

 • Kilka tygodni temu, kiedy testował Pan Stingera, napisałem że wychwala go Pan jak ja swoje 3GT (tak, pamiętam o Pana Królewnie 😉 i dziś znów to słyszę. I w ogóle się nie dziwię. Wygląda fenomenalnie, jak starsze rodzeństwo 3GT, i to jest w mojej ocenie ogromny plus.
  Od czasu prezentacji 6GT nie mogę się doczekać przejażdżki. Przez Pana (dzięki Panu) i dzisiejszemu filmowi oraz zdjęciom niecierpliwość moja poszła niczym z przylądka Canaveral.

 • Co Pan doradza, nie mogę się zdecydować. 540ixdrive g31 czy 6gt40i? Oba spełniają moje wszystkie kryteria rodzinne. Obecnie mam f11 i trochę nowa seria 5 wydaje mi się zamiana na zbyt podobne auto, ale z drugiej strony mam wrażenie, że seria 5 da więcej frajdy.

  • Za 5- trochę mniejszą ceną, nawet f11 super mi się prowadzi a podobno g31 lepsza, ładowność większa zawsze w kombi, pewnie większy zasięg ma tankowaniu co ma znaczenie pod kątem komfortu biorąc pod uwagę że bmw nie robi większych zbiorników dla dużych silników

   Za6gt – większą w środku, nie kombi, kusząca pnwumatyka, coś nowego

  • Miałem ten sam dylemat / krótko/ zamówiłem 6GT. Cena podobna, a auto większe, bardziej komfortowe /płyta 7/.

   • Po jeździe próbnej dokonałem takiego samego wyboru, jestem zaszokowany komfortem podróży i ilością miejsca

 • Kompetentny szybki środek transportu wyposażony w najlepszą technikę BMW. Bez emocji, ale już nie brzydal.

 • Witam Pana! Mam wrażenie, że ten samochod jest Pana faworytem wsrod klasy premium? Wiem, ze podziwa Pan tez Porsze Panamerę turbo s, ale zestawiajac oba auta, ktore dla Pana? Pozdrawiam!