Audi RS3 Limousine

Naj, naj, naj!

Najpiękniejszy sedan na rynku, najwspanialszy silnik 5-cylindrowy, najlepiej jeżdżący kompakt – krótko mówiąc: Audi RS3 Limousine. I właściwie niewiele więcej jest do powiedzenia. Kocham to auto. Uwielbiam nim jeździć. Uwielbiam na niego patrzeć. Uwielbiam go słuchać.

A poza tym to najprawdziwsze Audi, z typową dla tej marki jakością wykończenia.

To tyle. Tylko i aż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 komentarze

  • Silniki 5-cylindrowe mają tak wspaniały dźwięk, sam jeżdżę volvo c70 z 5 cylindrowym motorem 2.4t i dźwiękowo to coś wspaniałego…szkoda że volvo wycofało się z 5 cylindrów a audi jest chyba jedyną już marką która, rzadko bo rzadko, ale jednak stosuje te jednostki z tym charakterystycznym dysonującym, nieparzystym brzmieniem.

  • Na żywo limuzyna A3 to auto małe i przez to prestiż gdzieś ucieka…Mogę zrozumieć chęć powrotu do wymiarów Audi 80 b3. Były to świetne auta. Tylko, że w tamtych czasach auta były mniejsze, konkurencja segmentu aut popularnych była mniejsza. Jakość 80-tki była z innej bajki, to było premium a rysunek nadwozia odważniejszy. Teraz Kia, Mazda poszły do przodu. Robienie z RS3 supersamochodu ze względu na silnik i prowadzenie to już dziś przesada. Utrata wartości….Porażka. Zaznaczam, że nie mam nic do a4, a5, s4, rs5, a7….:-)